środa, lipiec 06th, 2011 | Author: mooonia73@o2.pl

W systemie CRMrejestrowane są ważne dane o historii rozmów z klientem np. historia połączeń telefonicznych jak i aktualizuje wiedzę o potrzebach klientów. System CRM wykorzystują głównie firmy telemarketingowe.

Programy dla instytucji klasy CRM jest to system, który wspomaga zarządzanie relacjami z klientami. Elementy CRM: -praca w terenie, -marketing, -handel elektroniczny, -obsługa i wsparcie klienta, -zarządzanie sprzedażą.

Programy antywirusowe są to, zabezpieczenia dla komputera, których celem jest znaleźć, zwalczyć zagrożenia z sieci internetowej jak np. wirusy. Program antywirusowy powinien posiadać możliwość aktualizacji definicji nowo odkrytych wirusów. Programy antywirusowe dostępne są dla wszystkich osób korzystających z komputera.

Oprogramowanie BPM jest to, program zarządzania procesami zachodzącymi w przedsiębiorstwie.
Bezpośrednie efekty jakie płyną z wdrożenia BPM to min.:poprawa efektywności procesów, kontrola nad realizacją przedsięwzięć. Pozytywy BPM, które usprawniają procesy w organizacji: zarządzanie budżetem, obieg faktur, zarządzanie fakturami, procesy obsługi klienta.

Controlling jest to oprogramowanie pozwalający na zarządzanie i koordynowanie oraz kontrolę procesów ekonomicznych w przedsiębiorstwie. Controlling umożliwia wykrycie i zapobieganie nieprawidłowościom w postaci generowania zbędnych kosztów.

Category: Bez kategorii
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.